Mac Chromat אוסף איפור הדרכה עם רויאל כחול חתול אייליינר, עפעפיים כתום עמוק ושפתיים אקווה מוארת

העתיד הוא Meow!
הממ … מה עושה, ואיפה אחד הולך, בעוד לובש עיניים כחולות מלכותיות מלכותיות, גבות טיל ושפתיים כחולות אקווה?

אולי Waaaaaaay רחוק אל העתיד מאחורי ההגה של דלוריאן זמן נסיעה? עד פעם בעתיד פנטסטי כאשר BAD- Babes SS להפעיל את המופע ללבוש איפור על ידי Mac ובגדים על ידי Chromat?

פרסומת

Gigawatts של ילדה קורס כוח דרך Mac Chromat אוסף, אשר מחשמל מקומי Mac מונים ואת אתר האינטרנט של Mac החל מיוני 29 (ובינלאומי זה יולי), וזה גרם לי ירה כדי להפוך את זה מבט לתוך הדרכה.

שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה ($ 17), שפתון מוגבר ב #shockvalue ($ 17), $ 20), Technakohl Liner ב Bionic Bae ($ 17), נצנצים משקף טוקטי ($ 22), Pro longwear fluidline בארוס כחול ($ 17) זום לאש במטרופולין כחול ($ 18)
אוסף Mac Chromat: סקירה כללית

כחול ואפור כדי לשחרר את המהדורה המהדורה המוגבלת השמונה, בעוד קופץ של תפוז וקרחן אדום, והאוסף מגיע להשלים עם אריזות ביווניות, שנראה כמו משהו ישר מתוך טרון!

אני מרגישה את לוח הצללית, השפתונים והברשת הזווית הזעירה, שהיא מקדמת מחדש מקו הקבוע של מק. המסקרה הכחולה, אניה ג’ל כחול וכחול עיפרון, לעומת זאת, לא בדיוק כמו אימו מחשמל. אני לא אוהבת אותם … אני חושבת שהם בסדר. הדבר היחיד הוא, הם דורשים הרבה שכבות כדי לגרום להם באמת להופיע עלי. סבלנות גדולה.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

מעצב becca mcchcharen של chromat

האוסף הוא collab עם מעצב becca mcchchcharen של chromat ושותפים הקו עם Mac ואת קרן האופנה CFDA / אפנה – מועצת מעצבי אופנה של אמריקה, שהוא ללא כוונת רווח המארח תחרות שנתית עבור חדש ומעלה – מעצבים כי פרסים מימון ומספק הזדמנויות עבור שירות הדרכה. Becca היה אחד הסופי של CFDA של 2015.

כוח נשית ואתלטיקה מאפיינים לי את הבגדים של כרומט, ואת הקווים הנקיים בגדי ים שלהם הלבשה תחתונה השראה לי היום, אז זה מה שהלכתי במבט זה. עשיתי עיני חתול מלכותי מלכותי, שאותה אני מודגשת עם כתומים ועגולים תפוזים ואקווה בלויה, בהירה.

ללא שם: הו, ו Teal Glitter גבות! כי, כפי שאתה יודע, בעתיד, כולם לובשים גבות נוצצות … Obls.

איפור הדרכה עם רויאל כחול חתול אייליינר, מכסים כתומים עמוקים ושפתיים אקווה מוארת

ראשית, “עיניים ze!

אני אוהב לעשות את העיניים הראשון, כי עם גליטר וכחול eyeshadow, רוב הסיכויים שאתה בסופו של דבר עם foot על הפנים שלך, אז אני מציע לעשות את העיניים הראשונות שלך, ואז לנקות את כל תסיסים תועה עם איפור לנגב לפני הבא עם למעלה איפור הפנים שלך.

1. פופ זוג ריסים שקריים על הציצים שלך

התחל על ידי החלת זוג ריסים מזויפים.

עכשיו, אני יודע שהרבה הדרכות איפור YouTube להציל את הצעד האחרון, אבל אני אוהב לעשות את זה קודם, כי הריסים לעזור לי להבין כמה גבוה אני יכול לקחת את צבע הקפל שלי, וכמה רחוק אני יכול לקחת את החתול שלי עין.

בית של ריסים falsies איקוני
2. לבנות את העיניים החתול הכחולות שלך

להתחיל לבנות את העיניים החתול שלך על ידי מיפוי את הצורה עם אייליינר ג’ל כחול, ואל תדאג לרגע אם זה לא נראה furr-fect! – כי אתה הולך לשכבת שכבות כחול שימור על זה בכל מקרה.

לקחתי את הקו שלי מן הפינה הפנימית כל הדרך החוצה אל הפינה החיצונית על קו הריסים העליון שלי, ואז רק מן המצוין באמצע אל הפינה החיצונית שלי קו הריסים התחתון שלי.

מבריק מתכתי כחול Mac Chromat Pro longwear fluidline בארוס כחול ($ 17) עם צללית Veluxe פנינה בצל כחול שחור מן הצללית x 6 / # chromatbabe להפליא Pack Pack ($ 32). השתמשתי 263 זווית קטנה מברשת ($ 20) ליישם את שניהם.
לאחר שבנית את הצורה הכללית, מעבירים את הכחול על ידי טעינת מברשת זווית עם צל כחול שיזוף, ריסוס אותו עם תרסיס הגדרת איפור, ושכבת הצל הרטוב ישירות על גבי אניה ג’ל כחול.

אני אוהב לעשות את אניה לפני הצללית כי, שוב, זה נותן לי לספר כמה רחוק לתוך הפינה הפנימית, וכמה רחוק אל הפינה החיצונית, לקחת את הקמט ואת הצבעים שלי.

3. לגלף את הקפל עם eyeshadow כתום

לאחר מכן, לגלף את הקפל שלך עם צללית כתום סאטיני, ולאחר מכן להתמזג החוצה את הקצוות.

Mac Satin Eyeshadow ב Sabina Sangre, כתום עמוק עם פנינה זהב מן העין צל x 6 / # Chromatbabe להפליא Pack Pack ($ 32)
4. שכב כמה שכבות של טיל כחול duchrome צל על המכסה שלך

השלם את eyeshadow על ידי טבילה מברשת שטוחה לתוך duchrome ירוק כחלחל ולהחיל כמה שכבות על המכסים שלך. לאחר מכן, למזג את הקצוות. לאחר מכן, רטוב אותו מברשת שטוחה עם תרסיס הגדרת איפור, לטעון אותו עם הרבהיותר צל כחלחל ירוק, לארוז את הצל הרטוב על החלק התחתון של המכסים שלך כדי ליצור שיפוע עדין.

Veluxe פנינה צללית בד Duabandita, חום עם פנינה ירוקה Blueish מן העין צל x 6 / # chromatbabe להפליא Pack Pack ($ 32)
5. צמוד קווי המים העליונים והתחתונים שלך עם אניה הצי עמוק

אני די בטוח שאתה כבר יודע איך לעשות את זה, אבל הנה משהו שעושה את זה הרבה יותר קל בשבילי: להפעיל את הנקודה של העיפרון שלך על גב היד שלך כמה פעמים הראשון כדי לרכך ולחמם אותו לפני שאתה קו שלך קווי מים.

Technakohl Liner ב Bionic Bae, חיל הים מתכתי עמוק ($ 17)
6. מלא את הגבות שלך עם נצנצים teal

צחצוח דבק נצנצים לתוך הגבות שלך, ואז לארוז כל כך הרבה (או מעט) teal נצנצים על הגבות שלך כרצונך.

נצנצים משקף טורקיים ($ 22)
7. השלם את העיניים על ידי ציפוי הריסים התחתונים שלך עם מסקרה כחולה

ו באמת לקום לתוך השורשים האלה!

זום לאש במטרופולין, כחול מלכותי (18 $)
8. מסיים את שארית המראה

לנקות כל כתבי תועים שהסתיימו על הלחיים שלך או במקומות אחרים עם איפור לנגב, ואז לעשות את הבסיס שלך, קונסילר ואבקה. אחרי זה, אתה רוצה לעשות את השפתון שלך לפני הברונזה שלך – שוב, כדי לאמוד טוב יותר כמה צבע לשים על הלחיים שלך – כך להחיל את השפתון הכחול שלך, ואז לטאטא את הברונזה שלך על הלחיים שלך (אני מדלג סומק הפעם כי אני חושב שזה קצת מצמידים עם העיניים והשפתיים).

המבט הסופי
המראה הסופי הוא קצת בחוץ משוגע, אני יודע, אבל זה לא יכול להיות שם בשבילך אם זה משהו שאתה בדרך כלל ללבוש ביום שלישי, lol! אם זה קצת יותר מדי בשבילך, אם כי, רק לשנות את זה. אתה יכול לדלג על גבות Glitter, למשל, להחליף את השפה הכחולה לאדום כדי ליצור משהו מודגש אבל עדיין לביש לחלוטין.

שפתון מאט במציאות מוגברת, ממתק אדום (17 $)
או, עבור evgy כל יום, לשמור את השפה הכחולה, אבל לדלג על הגבות.

שפתון מוגבר ב #shockwave, כחול בהיר כחול ($ 17)

פרסומת

תן לזה הזדמנות! תעשה חיים.

מכור לערער את השכונה הידידותית שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *