הטוב ביותר לערער מן האתחול, כרך א ‘. 2: נווה קוסמטיקה

ספל שלי ירו עם נווה קוסמטיקה אלגנטיסימי לוח. נעצרתי על החזקה כמו גם איפור!
נווה קוסמטיקה, אה?

נווה היא המילה האיטלקית שלג, כמו גם בעוד כל סוג של יום אחר הייתי מתחיל לספר לך על כל הסיבה מדהימה מאחורי השם הזה, היום אני לא יכול לשותף משהו חיובי לכל סוג של סוג של מים נופלים מ השמיים.

פרסומת

זה מאז יורד גשם עבור שני שבועות איומים, כמו גם את עצמי metaoropathic שלי לא יכול לקחת את זה יותר.

אם אתה תואם את הבלוג שלי, אז אתה תבין שהכל התחיל איתי מעורר קללה עתיקה, כמו גם להפעלת זעמו של האלים, אז אני לא צריך באמת להתלונן, בהתחשב בכך מצב מזג האוויר הנורא שלי הוא כל אשמתי (כל אשמתי הוא כל אשמתי) * הולך לבכות בפינה *).

במקום לגנוח, עלי להתמקד בפרחים בגינה המטאפורית שלי, בדיוק כמו קארן לימדה אותי.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

נווה קוסמטיקה יום שלישי גדל מן הגן הסומק
נווה קוסמטיקה בהחלט מוסיף הרבה פרחים לגינה שלי, כולל סומק מוגבר מקסים, כמו גם את הגישה מעוררת השראה מאחורי המותג … הם מאמינים כי, בדיוק כמו פתיתי שלג, כל האנשים שונים, כמו גם מדהים בדרך המיוחדת שלהם, גם כן כפי שאני אישית לשתף את אותה תצוגה בדיוק. אני מאמין כי איפור חייב לשפר את היופי הטבעי שלך, ולא מסכה אותו.

העסק מבוסס טורינו גם מוסיף פרחים לחייהם של הרבה על ידי תמיכה ללא פתקים המסייעים לבני אדם, כמו גם בעלי חיים כאחד, כמו גם את כל המוצרים שלהם הם ללא אכזריות, כמו גם חינם של סיליקון, parabens, כמו גם מוצרים נפט .

נווה קוסמטיקה מוצרים נעשים כל באיטליה עם מרכיבים באיכות גבוהה גבוהה

לא ניסיתי המון המוצרים שלהם, אבל מה שניסיתי אני אוהב, אז אני בהחלט רוצה לבדוק את מגוון שלהם הרבה יותר בעתיד.

המועדפים הנוכחי שלי הם …

נווה קוסמטיקה סומק גן ביום שלישי גדל (€ 10.90 / $ 12)

יום שלישי גדל בכבדות, כמו גם מעורב
אחד של נווה של משחרר האחרון, זה קצת מקסים גדל שייך לגן סומק, אוסף של שבעה מסמרים קרם, אחד עבור כל יום בשבוע. יום שלישי גדל הוא ורוד אלמוגים למדי המספק לי סומק גמיש מרבית. זה מתערבב במהירות, כמו גם הוא מרשים לאורך זמן, אפילו על עור שמנוני שלי.

נווה קוסמטיקה Pastello Occhi – אייליינר טבעי באבריו / בז ‘(4.80 € / $ 5.30)

אני באמת לא לובשת אניה בעירום על קו המים מאז זה גורם לי להיראות כמו אימה תמונה בתנועה בובה, כמו גם אני לא מאמין שזה מתאים לגודל העין שלי, כמו גם צורה, אז את השיטה אני אוהב לנצל את הפסטלו OCCHI באבריו / בז ‘הוא לקו את lashline על גבי צל חום כהה או בורגונדי בכל פעם שאני במצב רוח למשהו אחר. לעתים קרובות אני אוהב לנצל אותו כדי להדגיש את הפינה הפנימית של העין או עצם המצח.

Pastello Occhi באבריו / בז ‘(למעלה), כמו גם pastello labbra ב peperoncino / scarlet (תחתית)
נווה קוסמטיקה Pastello Labbro – טבעי Lipcolor ב Peperoncino / Scarlet (€ 4.80 / $ 5.30)

להיות מנוסח להיות מנוצל סביב השפתיים, labbro pastello ב peperoncino / scarlet גלישה על מהר מאוד, כמו גם לא מרגיש ייבוש בכלל. אני צריך לגעת בו אחרי הארוחות, אבל זה לא מדמם, ולא כתם. צבעו האדום כתום הוא אחד אני מעריץ, כמו גם להגיע כל הזמן בחודשים החמים יותר.

נווה קוסמטיקה פסטלו לבברה ב Peperoncino / Scarlet על השפתיים שלי
נווה קוסמטיקה Elegantissimi שילוב (€ 26.80 / $ 29.60)

נווה קוסמטיקה Elegantissimi שילוב Eyeshadow מורכב 10 מחבתות x 3 גרם / 0.106 oz.

Elegantissimi (= אלגנטי מאוד) הם המראה שתשיג על ידי ניצול אלה 10 eyeshadows נייטרלי שיש להם או לסיים מט או סאטן. זהו השילוב להגיע כאשר אתה רוצה להסתכל יחד, אבל לא נעשה יתר על המידה.

Elegantissimi eyeshadows על העיניים שלי, על גבותי, כמו גם מתחת לחיי לחצוף עבור מבט מתוחכם
את eyeshadows הם פשוטים לתערובת, ולמרות להיות ללא סיליקון, הם לא יפסיקו לעבוד אתה לא משנה את האירוע.

לפני כמה ימים השתמשתי בהם במשך תשע שעות (על גבי NARS Pro-Prime Smoked הוכחה Eyeshadow בסיס), כמו גם הם לא הראו כל סוג של אינדיקציות של קמטים. רק שלילי אני יכול לגלות היא שהם אבקת smidgen, עם זאת כל עוד אתה לא עומס יתר על המידה שלך אתה תהיה בסדר. אני בדרך כלל חווים קטין מאוד לא אחרי ההשפעות בכלל.

L-R: קוקו, אטואל, פרפר, בונבון, רועש
L-R: עישון, Peluche, קרואסון, אספרסו, כבשים שחורות
נווה קוסמטיקה Flatbuki (€ 11.90 / $ 13.10), כמו גם קונטור נקי (€ 12.90 / $ 14.20)

פרסומת

נווה קוסמטיקה גם עושה מגוון רחב למדי של מברשות חינם אכזריות. היה לי flatbuki שלי כמו גם מתאר נקי במשך שנים, כמו גם הם עדיין מסתכלים בדיוק כפי שהם עשו כאשר קיבלתי אותם. הם לאוNdry גם כמו גם לא לשפוך.

צפופה ארוז עם זאת רך במיוחד, את Kabuki שטוח העליון הוא פנטסטי ליישם גם אבקה או קרן נוזלית, כמו גם לטפוח על אבקת הגדרת מבלי להזיז כל סוג של קונסילר ייתכן שיהיה קודם לכן. המתורה נקי הוא שלי ללכת לנקות בכל פעם שאני עובד עם סמל שירר.

אם אתה מקוון בתוך האיחוד האירופי, אתה יכול לקנות אלה, כמו גם הרבה מוצרים מפוארים יותר על nevecosmetics.It, או אם אתה ברד מאדמות רחוקות, לא להיכשל לזכור ללכת bioprofumeria בטיול הבא שלך לאיטליה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *