3-שלב Eyeliner קל

זה הפנים שאני עושה כאשר אני נתקל יום אייליינר רע …

חחח! כן, לאחר יום אנרייה רע הוא דבר אמיתי (אם כי לא בדיוק מהווים את ההגדרה של “חשוב”), וזה קרה לי על רבים, הרבה הזדמנויות.

פרסומת

זה בדרך כלל קורה כשאני ממהר (במילים אחרות, כל הזמן), או היה לי יותר מדי קפאין ולקבל את השערים, או כאשר אני רק מתואם פחות מהרגיל מסיבות שאני לא יכול להסביר. הקווים הבלתי אחידים המתקבלים (המכונה “לינקי אניה”, כמו ב “אניה שלי הוא עוד יותר wonky היום.”), כנפיים עטלף cray, קצוות משוננים, או שילוב של שלוש הם מעצבנים נוספים.

אני תמיד מנסה להבין דרכים לעשות את העיניים שלי קל יותר, ואני חושב שאני מכה על משהו שעובד.

זה בהחלט קל (חשוב) ומהר (גם חשוב), גם. אתה רק צריך 1) האהוב עליך לובש עיפרון Liner ו 2) מברשת זווית.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

באופן אידיאלי, אניה עיפרון חייב להיות אחד שנותן לך מספיק זמן להכתיב ולתפעל לפני זה מתייבש, כמו פנינה אינטנסיבי עיניים עיניים מ Mac ($ 16 כל אחד). הם ארוכים ללבוש, אז הם לא מעבירים לתוך הקפל שלי כמו שאני הולך על היום שלי, אבל כשאני עובד איתם, הם נשארים רכים במשך 2-3 דקות, אשר נותן לי מספיק זמן לצבוט, cajole ולשחק.

את הצל שאני לובש בתמונות אלה הוא שאנל Stylo Yeux אייליינר ארוך טווח ב Ardoise. זה אפור כהה אפור עם שימר עדין. באמת, אם כי, להשתמש בכל אניה שאתה אוהב.

הנה מה שאני עושה …

צעד ראשון

ראשית, אני מחדד את העיפרון, כי אני באמת רוצה נקודה מדויקת. ואז אני מצייר קו דק לאורך קווי הריסים העליונים שלי, באמת נכנס לשם בשורשי הריסים עם קצה העיפרון.

בשלב זה, זה לא ממש משנה אם הקו מסודר כי אנו לחדד את הקצה בשנייה. חיוני הוא רק כדי לעשות את זה רזה.

שלב שני

לאחר מכן, אני מקבל את המברשת הזווית שלי (בדרך כלל את nars # 47 מברשת זווית), ולהשתמש בו כדי להחליק את קצה הקו, עובד מן הפינה הפנימית החוצה, ואת בעדינות מעבה את הקו כפי שאני הולך.

אניה רך וכתוצאה מכך מגדיר את העיניים אבל לא נראה קשה מדי. זה גם מהר מאוד קל מאוד (yay!).

לפעמים, תלוי בשעון, אני אפסיק בשלב זה, ואז לסלסל ​​את הריסים שלי ולהוסיף מסקרה, אבל אם יש לי כמה דקות נוספות, אני צעד על צעד שלושה …

שלב שלוש

את הקפיצה. כאשר אני במצב רוח אחד (אשר אני בדרך כלל אני), אני לוקח את אניה עיפרון שלי להוסיף הרבה יותר על הפינה החיצונית של קו האצ”ל העליון שלי. ואז אני גורר את אניה כדי ליצור קפיצות רכה עם מברשת הזווית שלי.

אחרי זה, אם עדיין יש לי קצת יותר זמן, אני יהיה חזק קו קו המים שלי עם קוהל עין שחורה כדי להפוך את הריסים שלי נראה עבה יותר.

זהו זה!

פרסומת

ברצינות, זו הדרך הקלה ביותר שאני יודע לעשות אניה. אם בסופו של דבר אתה נותן לו מערבולת, בבקשה ליידע אותי! ותודיע לי אם יש לך שאלות.

מכור לערער את השכונה הידידותית שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *