היום ביופי כרך א ‘. 25: New 5 של שאנל, כמו גם שלום מ Redding, קליפורניה!

שאנל החדש מס ‘5 l’a
ללא שם: L’eau, המקומות, נלך! אני רוצה לקחת אותך לפריז או הוואי, ידידי … אבל לעת עתה, בדיוק מה בדיוק על רדינג, קליפורניה? שם אני מחבר אותך מהיום.

וידוי: אני אוהב אותי איזה שאנל, אבל אני לא באמת שאנל מס ‘5 סוג של ילדה. השתמשתי בו פעמים רבות לאורך כל השנים בתקווה באמת הייתי בסתיו כמו עם זה מאז ההיסטוריה המאוחסנת שלה, כמו גם בעבר איקוני, ואתה יודע, כי זה שאנל, אבל זה תמיד הרגיש כמו זוג נעליים שמעולם לא מעדיפות אותי לגמרי כפי שאני רוצה. ריח הוא דבר כל כך אישי, כמו גם מס ‘5 תמיד נראה קצת רציני בשבילי.

פרסומת

אני זוכרת לחגוגות פיליפינית כשהייתי צעירה, כמו גם לחבק את הדודות שלא ידעתי, כמו גם תמיד תשתמשו בשאנל מס ‘5, כמו גם תכשיטים רועשים, כמו גם הם תמיד היה שיער ענק, כמו גם כאשר חיבקתי אותם, זה היה מדגדג את האף שלי (את השיער הענקי, כמו גם שאנל מס ‘5).

לא.

עם l’u, אתה בהחלט לקבל את התחושה שאתה משתמש מס ‘5, אבל זה שונה במידה ניכרת. זה עדיין מביא רבים של המקורי של אותן הערות, כמו עלול עלה, עם זאת בסמל מצית זה נראה עדין יותר, לנסות אני אומר, יותר כיף.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

לימון, מנדרין, כמו גם כתום עומד מלפנים כמו גם מרכז. לאף שלי, L’Eau נראה air יותר מאשר מס ‘5 המקורי, כמו גם כמעט משקל, כמו נקי של טול נגד עור עירום.

חפשו את זה בסתיו זה ב chanel מונים. 3.4-oz. בקבוק שמוצג כאן הוא 132 $.

תהנה את שארית שבת שלך, מותק. זה יהיה חם אחד כאן ב redding, כפי שהוא תמיד הפעם בסביבה (מעל 110 מעלות!), כך התוכנית העצומה שלי ליום יכלול לגלות את האזור הכי מגניב בחדר ממוזג.

נבדקתי עם כרטיסיות הבוקר על סקייפ, כמו גם הוא כמו גם petsitter המועדף שלו לא זרקו כל סוג של ragers עדיין. בואו נקווה שהם לא.

פרסומת

מה יש לך בסוף השבוע הזה?

מכור ליופי הקהילה הידידותית שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *