זה יום ההולדת שלי ואני אקבל אם אני רוצה

הלכתי ל Spphora עם כוונה להרים את ההווה שלי “חינם”. ואולי אם היה להם את קרלט רלוונט רלוונט, הייתי מרים את זה, סיבה, אתה יודע:

תרכובתו של Surratt לא היתה במלאי, אבל התצוגה “חם עכשיו” צועקת אלי – הם שמציעות את החדש של Hakuho-Do + Sephora Pro מברשות עם ידיות lacquered אדום:

לא שמעתי על אלה עד שראיתי אותם בתצוגה הזאת … ה- SA אמר לי שזה מהדורה מוגבלת – אומרים לא הרבה יותר – זה הלך הביתה איתי:

טריז מברשת אבקת משופע (Kusabi) $ 68 – כמובן שזה היה היקר ביותר של האוסף, אבל זה היה גם את הצורה הטובה ביותר לי (טוב אבקה, ברונזה או כמה contouring). הזיפים מרגישים רכים מאוד והם סינתטיים. אני לא יכול לחכות כדי לנסות את זה יהיה לדווח בחזרה בקרוב על איך אני מרגיש לגבי זה. אז קיבלתי רק פריט אחד מספורה – אני חושב שזה תיעוד כלשהו בשבילי. על הערה קשורה, אני עכשיו מוסמך למעמד VIB לשנה הבאה (נזכיר כי במהלך המכירה האחרונה של VIB, השתמשתי בקוד שלי לחברים שלי, אשר היוו את החלק הארי של רכישות ההסמכה שלי). Yay, אגרוף bump!

ללא שם: הו כן, הנה יום הולדת הספורט כי אני בטוח עד עכשיו כולם ראו:

Nars Cruella קטיפה מט (למעלה) ו Rikugien סאטן (תחתונה) עפרונות שפתיים

באותו יום קניות, אני גם הרים את סאי ג ‘ל החדש סתר העליון המעיל ואת L’Oreal Infallible Pro-Spray & Set:

מאז מקבל פולנית ג ‘ל להגיש בחופשה שלי, אני כבר די נהנה ברק מתמיד של הפולנית ג’ל. אני לא אוהב את הרעיון של שימוש אור UV באופן קבוע אז אני מקווה זה מעיל העליון יספק כי ג’ל כמו לזרוח ללטש שלי. הגדרת ריסוס מצאתי הזוכים עבור $ 9 (השווה reg $ 19), יש לו ביקורות rave ואני מקווה לשמור אותי פחות בלי במהלך גל החום האחרון.

IalsomayhaveBoughtnailpolishes … Ahem:

L R: Essie שיק רב שנתי, הרים מושלם, מרשמלו, אבא סוכר, רק תפור, נוח בקשר קשמיר, מעיל Couture (אלה הם מתוך אוסף Matte Cashmere), המציע הגבוה ביותר, סומק שבץ (אלה 2 הם מן צבעי המשי אוסף)

זמן הצדקה (חוץ מזה להיות יום ההולדת שלי Haulin ‘): שניים מהם היו מופעלים לחלוטין על ידי founzero! היא פרסמה על שיק רב שנתי וביקסה את הטוב ביותר ולאחר מכן עודדה אותי כי חנות האספקה ​​המקומית יש להם על אישור עבור 4 $ כל אחד. איך יכולתי להתנגד? אבל אז, בחנות האספקה ​​לערער, ​​היה קבלה 4 לקבל 2 הצעה חינם עבור כל onsies במחיר קבוע. והם כבר מוכרים אסי לפחות יקר שראיתי בעיר ב 6.95 $ כל אחד. אז יש לי 6 onsies עבור פחות מ 30 $! כמו באמת, איך אני יכול להתנגד? והאחרון היה בגלל הצעות אופטימליות יוצאת דופן: קבל 3,000 נקודות עבור כל רכישה פולנית אסי. Essie Tublices היו על מכירה עבור $ 10 (reg $ 12) ובדרך כלל לקנות כדי לקבל 3,000 נקודות אופטימום, אני צריך להשקיע $ 300! אז שם, בגלל זה אני פשוט צריך לקבל 9 מסמר מסמר.

אני גם הלכתי קצת אגוזים על אמבטיה ועבודות הגוף כי אני אובססיבי עם הקיץ שלהם ריח waikiki חוף קוקוס:

הם היו אלה על המכירה לקבלת 3 עבור $ 15 ואני היה 1 $ 10 הנחה על 30 $ קופון, אז הם היו כמעט נותנים אותם משם! אני לא בדרך כלל אוהד של ריחות BBW אבל משהו בושם זה waikiki רק הדהד איתי – הערות החשובות שלה הם קוקוס, הים הערות ובמבוק – אפילו fragrantica יש דברים חיוביים לומר על זה (כנראה זה dupe עבור creed virgin מים איילנד). אני כבר משתמש ג’ל מקלחת, קרם ג’ל אלוורה, ערפל הגוף ואת או דה טואלט כל יום בהתחשב בכך שקיבלתי אלה – אני קוקוס חוף הליכה!

עבור יום ההולדת שלי, קיבלתי כמה תעודות מתנה (כדי holt renfrew ו הזוכים – אני עדיין לא להשתמש בהם, אני נורא להשתמש בתעודות מתנה כפי שאני תמיד מציל אותם ליום גשום), ואחד החברים המדהימים שלי gotten לי זה colorescra sunforgettable sunscreen מברשת SPF 50:

אני כבר רוצה לנסות את גרסת פיטר תומאס רוט (וזה רק SPF 30) אבל זה לא זמין בקנדה. ללא שם: אני כל כך psyched לנסות את זה!

ולכן שלי יש לי את זה awesomeness:

לוח בודהה המקורי – זה לוח לציור עם מים פשוט. המים מתאדים לאט כך שהציורים נראים רק לזמן קצר. זה כל זן כמו וצביע להיות מטאפורה לכל החיים, או משהו.

אני כבר רוצה את זה במשך הגילאים! זוהי דרך מהנה לשחרר את היצירתיות שלך:

(לא, זה לא העוגה שלי בתמונת הכותרת, ואת השם שלי לא sid)

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

לחץ כדי לשלוח בדוא”ל לחבר (נפתח בחלון חדש)
לחץ כדי לשתף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

לחץ כדי לשתף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
לחץ כדי לשתף בטמבלר (נפתח בחלון חדש)

לחץ כדי לשתף ב- Reddit (נפתח בחלון חדש)

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

סדר הספורה: קליניק, סורט, אוסף ספורה, וכו ‘היה רק ​​עניין של זמן לפני שמתי סדר ספורה! בתחילה אני פיתה על הספורה ליום האחרון של נקודות כפולות להציע עלטיפוח העור – רציתי לקבל את ריסוס הפנים קליניק לחות. אבל אז כמה סיביות נאגינג אחרות מרשימת Lemings שלי …
ינואר 29, 2016in “יופי”

ספורה VIB רוז רשימת קניות סתיו 2016 EditionHere אנחנו הולכים שוב. זה כמעט זמן לכולם לאבד את דעתם כי זה sephora vib מכירה! הצלחתי להשיג מעמד VIG Rouge בשנה שעברה על שלי ללא קנה (: lol 🙂 אז אני מקבל גישה מוקדמת ו 20% הנחה, החל נובמבר 4 עד 7th. אז את vib …
נובמבר 2, 2016in “יופי”

ספורה VIB מכירה בסתיו 2016 Hauland הנה החשבון. זמן האמת: שמתי 3 הזמנות באינטרנט ועשה 1 ברכישה בחנות. : D אני realalified עבור VIB Rouge לשנה הבאה שוב! אבל, לא בגלל הרכישות שלי, אבל החברים שלי התאימו את הרכישות שלהם עם שלי (הייתי אומר את התמוטטות היה 30% לי, 70% אותם).
18 בנובמבר, 2016in “יופי”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *