יום שבת גלישה, 19 פבואר, 2022

יום לאומי לאש! מסקרה וקיטיות טי.
היי, ו cirur יום שמח!

ללא שם: הו, ואת יום Lash לאומי שמח מדי! כן, אנחנו חוגגים ריסים עכשיו. הריסים שלי נמצאים כרגע על הציד עבור מסקרה חדשה, אגב. אם אתה שמח עם שלך, בבקשה לשתף כי לורה Mercier קוויאר פשוט לא עושה את זה בשבילי (תלתל להחזיק לא אותו דבר מכל סיבה כלשהי).

פרסומת

לאחרונה, אני לובשת שכבת של איליה המרווחת במלואם עם מסקרה עמיד למים על גבי, ובעוד זה עושה את העבודה בסדר גמור, אני מעדיף להיות פתרון חד פעמי, אז תן לי לדעת אם אתה “מצאתי משהו משתנה!

אם כבר מדברים על ריסים, קונור היה מיני meltdown על ריסים שלה לאחרונה. שלה הם ארוכים מתולתל כמו אל רכז, והם בדרך כלל להיתפס בעיניה, וזה מאוד לא נוח לה. כאשר זה קורה, אני גם לעזור לה להשתמש במטיפת או לשטוף את עיניה במים כדי לקבל את הריסים תקועים החוצה.

כל אחד, זה קרה שוב לפני כמה ימים, והיא התחילה לדבר על לחתוך את הריסים שלה כי הם היו כל כך מטריד … אני סגרתי את זה למטה מהר. אני חושבת שבין “בהחלט לא” ו “אתה הולך לדחוף את העין שלך החוצה,” משהו אולי היה איבד בתרגום כי היא פשוט התחיל bawling. החזקתי אותה בזרועותי והבטחתי לה שזה לא תמיד יהיה בעיה, ויום אחד היא תהיה אסירת תודה על ריסים כהים כאלה. ואז שטפו את עיניה והלכנו לעסקים כרגיל.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

נסיגה ל Li’l תינוק ריסים!
אז כן, יום lash לאומי שמח. אני מקווה שאתה לא נתקל meltdown!

קריאה של השבוע

רפואת מדיה חברתית עכשיו שיבוט חיות מחמד שלהם …

דבי הארי על שפתון אדום: “שפתון אדום יכול להיות אחד האסונות עם מריחה ודימום, אבל אז שוב, אלה יכולים להיות מיסכלים להתפתח. לא תמיד ללבוש שפתיים אדומות, והגוונים של אדום מגוונים לפי מה שאני לובש, מצב רוחי, או מה שהייתי זמין. אני תמיד אוהבת גוונים שהיו להם שמות ששמרו על משהו פראי, מפתה, או מגעיל “.

סטיבי ניקס עדיין חי את חלומותיה.

אקנה נחשב בדרך כלל אחרת בקוריאה מאשר בארצות הברית. בקוריאה, רופאי עור מתמקדים בתמיכת מחסום לחות ולחות כדי למנוע פגמים.

כלב קלן הוא דבר.

אחד החתול האהובים עלי “גבירותיי” הוא בבירור לא מינימליסטי.

אם אתה אוהב דברים מפוארים …

אני רוצה לעשות את זה!

“אני לא אוהבת מושגים פתוחים. תן לי חדר שבו אני יכול לסגור דלת “. <---- זהה פרסומת שיהיה לך מנוחה נפלאה של סוף השבוע שלך. כל דבר מרגש קורה בסופו של דבר? שכונה ידידותית שלך מכור יופי, קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *