ימי ראשון עם כרטיסיות החתול, איפור וקסמה בלוג קמיע, Vol. 698

ילדה, אני מקווה שיש לך חתולים מטפלים מוכן! אתה לא רוצה להיות מוכן לאהוב הלאומי שלך יום חיית המחמד שלך, שהיה היום, אגב.

עכשיו, אני רוצה לומר ששני הכרטיסיות ורוזי היו טופחים בעיני אם אי פעם שכחתי אי-פעם אירוע חיוני, אבל אני כבר בר מזל כדי לסייע לשני חתולים לאהוב מבוגרים, אז אם אי-פעם לא אשכח יום כמו היום, הם היו פשוט חונקים אותי עם חיבוקים קיטי וביסקוויטים עד שאני נזכר בנוחות.

פרסומת

הנה הדבר כאשר חברים המחמד שלנו חוצים את גשר הקשת … אהבה עמוקה זו? זה אף פעם לא הולך. זה נשאר איתך לנצח. כאשר אני תמונה כרטיסיות מביט בי מבט איטי מן העיניים הירוקות היפות שלו, אני עדיין מרגיש את אותה תחושה חמה הייתי מקבל כאשר הכרטיסיות עדיין היה כאן, ואני עדיין זוכר איך אני מרגיש כאשר אני מפתח את הדלת שלי הגעתי הביתה מהעבודה והכרטיסיות היו ספרינט מכל מקום שבו הוא מוכן לברך אותי, מה שמייצר את כל הדרך, ואז מתרוצצים הכי טוב מול הרגליים שלי כדי לעשות את גבו הלוך ושוב הבטן. כי טום כתום יפה היה כל כך lusscious …

היום הראיתי רוזי אני אוהבת אותה עם ארוחת בוקר, צהריים וערב מטפלת, מה שעשה את היום שלה. אבל לדעת רוזי, היא תשתמש בי מקלקל אותה כדי להבין חישוב מדעי כדי לתמרן אותי להאכיל אותה מתייחסת כל הזמן, והיא תבטח את התיאוריה שלה בשיטה המדעית. אני פשוט נהיה חלק לא יודע של ניסוי מדע חתול גאון.

אני אוהב את רוזי כל כך חכמה. כרטיסיות – לברך את לבו – היה הילד היפה ביותר, המתוק ביותר … אבל הוא לא היה החתול החכם ביותר בסככה (חחח).

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

אני אוהב את היכולת של רוזי לפתור בעיה. היא די גאון קיטי. למעשה, כשהביאנו את ביתה לראשונה, הצפיינו בתערוכה על גורים בטלוויזיה בלילה אחד, וכשהרוזי שמעה את זעקת הגורים על המופע, היא נראתה בכל רחבי חדר המגורים האלה. היא הביטה מאחורי הטלוויזיה, מתחת לטלוויזיה ומסביב כל פינה, ואילו הכרטיסיות לא היו מודה למשהו כזה.

פרסומת

אני גם אוהבת שרוזי ישנה איתנו במיטה בכל לילה ואיך היא עושה דברים מיוחדים רק בשבילי. כאילו אני היחיד שראשו היא ישנה. כן, היא לא עושה את זה עם אף אחד אחר.

מכור ידידותי לשכונה שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *