5 דברים שאני אוהב לאחרונה

רק כמה דברים שאני כבר באיחור
1. תוספת שמונה דקות

בסדר, זה הטריק החדש שלי להניע את עצמי כאשר אני לא רוצה לעשות משהו – הגדרת טיימר במשך שמונה דקות, ולאחר מכן התמקדות דבר אחד עבור נתח קצר של זמן. אני לא יודע מה זה בערך שמונה דקות, אבל זה המקום המתוק שלי. חמישה קצרים מדי, 10 הוא ארוך מדי, אבל שמונה הוא נתח זמן מושלם, בגודל של חטיף!

2. פסקול הסרט “Encanto”

“Encanto” הוא סרט דיסני חדש עם מוסיקה על ידי כותבת שירים ושחקן לין מנואל מירנדה (אתה יכול לזהות את שמו מן המילטון המוסיקלי “). בכל מקרה, זה קפיצי הדיסני החדשה של קונור, והיא מקשיבה לפסקול בבוקר, בצהריים ובלילה. המוזיקה היא מאוד קליט, ואף על פי שמעולם לא ראיתי את הסרט בשלמותו, אני כבר יודע הרבה מילים בשיר.

פרסומת

אני גם יודע שאנחנו לא מדברים על ברונו, לא, לא, לא. אנחנו לא מדברים על ברונו!

3. תלבושות מונוכרומיות

יה יודע, קראתי במשך שנים כי לובש את אותו צבע מ הראש כדי הבוהן יכול לעשות נשים קטנות להופיע גבוה יותר, כן, זה יתרון גדול אחד ללבוש תלבושת מונוכרומטית. אני גם אוהב את זה אני בגלל שזה עושה את זה הרבה יותר פשוט להתלבש בבוקר! זה טוב לא לחשוב על מה שבוחר מה, אתה יודע?

אני כבר רוצה הרבה יותר בגדים מונוכרומטיים, אז אני חושב על הוספת כמה חליפות, כמו זה אחד עללט, לארון שלי (למרות שאני לא מאוד להוט על הצורך כדי shimmy פנימה והחוצה של אחד כאשר אני צריך לבקר את השירותים).

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

4. מתכון קל זה מאפין

סופר טוב טעים! עשיתי אצווה בשבוע שעבר עם שבבי שוקולד קמח ללא ארתור ללא גלוטן.

5. Mac Teddy Liner

זה קלאסי מסיבה. האם אי פעם שכבת אותו עם Mac Satin Taupe? עשיתי את זה היום, וזה היה מפואר.

פרסומת

ללא שם: מה אתה אוהב לאחרונה?

מכור ידידותי לשכונה שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *