יפנית איפור קניות: החוויות שלי

היום אני אדבר על כמה תצפיות שלי, כמו גם חוויות לקנות איפור ביפן. באופן אידיאלי זה יסייע למישהו זמין מי יכול לקחת טיול ליפן.

דבר ראשון. יש זאת. רב. מותגים.
זה מדהים! במרקחת הקנדה טיפוסית, ייתכן שיש בערך 8 מותגים חיוניים. ביפן, יש לפחות כפול סכום זה. כמו גם כמה מהם נראים כל כך דומים, קשה להבדיל ביניהם (בדיחה רמז על בדיוק איך כל האסיאנים נראים כאחד) ביליתי כמה GOS בהתחלה רק לסקור את הבחירות שלי, כמו גם לציין רכישות פוטנציאליות מבלי לרכוש שום דבר – לא רציתי לרכוש דברים שאני מצטער. עד כמה שאני יודע, אין תשואות על איפור ביפן.

דון Quijote הוא עצמי הכריז “ארמון של זולים קיצוניים”.
בדרך כלל, העלויות מתוקנות מאז הם מודפסים לעתים קרובות ביותר על האריזה. רק לעתים רחוקות ראיתי וריאציות במחירים. לדוגמה, ¥ 300 עבור צרור של מסכות 7 גיליון היה באותה עלות בדיוק בשני דון Quijote (חנות הנחה), כמו גם Ainz & Tulpe (AKA Sephora). אם אתה רואה משהו שאתה רוצה, פשוט להרים את זה, אין דרישה “חנות מסביב” כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר.

Visee Eye צל Quads מגוון בין ¥ 1200-1400 ($ 14.85- $ 17.30 CAD)
איפור יפני הוא לא זול. עלויות המרקחת אינן כמו מחירי המרקחת המערבית. אפילו עבור מותגים “זולים” כמו canmake או cezanne, העלויות עדיין הרבה יותר יקר מאשר מותגים מערביים דומים. לדוגמה, Canmake עין צל שלישי עלויות ¥ 650 אשר ממיר ל 8 $ CAD. המותג הקרוב ביותר של המותג המערבי הייתי משווה אותו, יהיה ממתק קשה או רטוב n פרוע. Eye Shadow Trios מן המותגים האלה הם בדרך כלל סביב $ 3 ל $ 5. עם זאת, הייתי מציין כי באופן כללי, אני מרגיש קוסמטיקה יפנית squarstore הם יוצאי דופן למה שאנחנו מקבלים בבית המרקחת שלנו. אז זה evens החוצה, קצת.

הנה כמה מוצרים שבחרתי כי היה @cosme מדבקות עליהם.
דנתי בהודעה שלי, יש סוג של “תנ”ך איפור” ביפן אשר @cosme, כמו גם הם מספקים פרסים על בסיס עונתי. פרסים אלה נלקחים ברצינות, כמו גם כאשר המוצר מוענק @cosme העליון לבחור, הם שמו את המדבקות סיביות / דגלים עליהם כדי להבדיל את המוצרים.

לדעתי, קסם יפני מתמקד 4 דברים חיוניים: גבות, ריסים, לחיים, כמו גם חשוב מאוד: עור. צבע שפתיים הוא מינימלי מאוד. הנה מה שעשיתי להתקשר למראה האיפור היפני המשותף:

זה מראה חף מפשע עם גבעות ישירות / למטה, מתגרות ריסים (יותר להתמקד באורך מאשר נפח), סומק אפרסקי לשים גבוה על התפוח של הלחיים (ראיתי נשים רבות עם מיקום מוגזם לכאורה סומק כמו זה) ועור פורצלן מאט . מָקוֹר.

למה אני מזכיר את “נראה טיפוסי יפני” הוא כי בחירת המוצר הקסם caters למראה זה: עסקאות גדולות של מוצרים המוצעים כדי להשיג את העור החלק מאט, מסמרים, eyeliners, גבות, כמו גם מסקרס / ריסים שגלים. מוצרי שפתיים יש טווח גוון מוגבל – בעיקר עירום, כמו גם ורוד אור / גוונים אפרסק.

קטע הקסם הטבעי בטוקיו ידיים.
אורגני וטבעי טיפוח, כמו גם איפור מינרלי נמצא על עליית ביפן. Cosme מטבח ואפילו ידיים טוקיו מציעים מבחר רחב של טיפוח טבעי / איפור.

BB קרמים, כמו גם יסודות נוזליים אינם בולטים היטב – נראה שהם בוחרים יסודות קומפקטיים.

דפוסי הציפורניים נראה מקצה אחד של הקיצוני לשני – אני בעיקר ראו נשים עם מסננים עירום או חשוף, אבל כל כך לעתים קרובות ראיתי אמנות מסמר זה היה כמו פסלים 3D על 1 “טפרים ארוכים.

רכשתי את רוב השלל שלי מ Matsumoto Kiyoshi (Squarstore), @cosme (כמו Ulta), כמו גם Ainz & Tulpe (כמו ספורה). אני גם קונה בסיבו, אסטאן, כמו גם חנויות כלבו טאקאשימאיה. המיקום המועדף שלי לגלוש היה במטסומוטו קיאושי.

שירות לקוחות בחנויות כלבו מצוינים! מאוד קשוב כמו גם לא דוחף. במרקחת אתה נשאר לבד, כמו גם אם אתה עזרה דרישה, זה פשוט לגלות מישהו כדי לעזור לך.

כמעט כל תצוגת איפור בשני בתיר, כמו גם חנויות כלבו מציעים בודקים של כל המוצרים שלהם בכל צל, אשר עשה לקנות קל מאוד. כמו גם testers היו כל שמרו נקי כמו גם לא caked מעל עם אצבעות שמנוני של אנשים!

לראות את הלשוניות הלבנות האלה תחת בודקי איפור? Those are like tickets.
Some stores keep specific brands under lock as well as essential so you have to get an assistant to open up the cupboard to gain access to the products. other stores utilize a classier technique – they offer bit plastic tabs (about the size of t-shirt collar stays) printed with the product name. You take one of the tabs as much as the counter if you want that product as well as they fetch it from the stockroom for you. It likewise serves one more function, the number of tabs left in the slot shows exactly how numerous products they have left – no tabs, no stock.

“לא. 1 selling!”
Japanese brands like to phone call out their top sellers, ranking their top 3 to 5 products in the displays. This makes life simple for a foreigner like me who wishes to try out their finest products.

Drugstores are generally rather crammed as well as cluttered with products (this likewise made it a difficulty to take pictures – in some cases there actually was no area to take photos!). It looks untidy however whatever is clean as well as in its location – at very first it was somewhat off-putting however I got utilized to navigating with the clutter.

Maybelline display. The Nudes combination is ¥2200 ($27 CAD)
Western makeup brands are offered however at high markups. At the drugstore I found Maybelline, L’Oreal, Revlon, Rimmel, as well as even Physicians Formula! At department stores, there was Estee Lauder, Clarins, Bobbi Brown, YSL, Chanel, Dior etc. Some brands offer some Oriental special items, however overall, 99% of the choice is consistent with what is offered worldwide.

Counters do not provide out tons of samples or gwp like with Korean cosmetics. I got a few samples at three as well as Shiseido, however nothing from addiction or Lunasol.

Tax-free is the only “discount” for foreigners. numerous stores promote the tax-free offer, which implies 8% off (that’s the tax rate in Japan). On the surface it’s great, but with caveats:

1) minimum spend per deal is ¥5400 (approx $65 CAD) so you requirement to plan your purchases. I didn’t qualify for tax-free on numerous of my transactions

2) stores will essential the receipt as well as stamp your passport with every tax-free transaction. I discovered this method truly strange as well as I was keenly conscious that I was going to be exceeding my tax exemption allowance of $800 CAD as well as I didn’t want a record of it!. So at a specific point, I just stopped asking for the tax-free discount. (and frustratingly, the customs people didn’t even inspect the receipts stapled to my passport, making the whole exercise additional silly)

I’m still not sure if I ought to detach these receipts from my passport!
3) Tax-free purchases are in some cases sealed in special bags so you can’t utilize the products up until you leave the country. This method wasn’t consistent in all stores – what was irritating was that they’d just toss all my makeup products in a big plastic bag as well as I wasn’t able to re-pack or wrap a few of my powder products to guarantee they don’t crumble during travel.

4) Some stores only offer the tax-free discount rate during specific hours. I might not believe of any type of reason for this except that they needed a manager’s signature so they restricted it to before 8pm.

Stores aren’t open very late like I was expecting. My expectation came from the late buying hours in Hong Kong – it was not unusual for stores to be open up until midnight or 1am. In Tokyo, many stores opened up until at least 9 or 10pm. however in smaller cities like Kyoto, they generally closed between 7 to 8pm. This truly put pressure on me to hit up stores rapidly after my day of sightseeing!

The Narita flight terminal was rather disappointing in terms of makeup offering. They requirement to open a larger drugstore that provides appropriate screens of essential brands like Visee, Kate, Integrate etc. as well as the majority of the high-end brands were Western brands like Chanel as well as Dior. I saw one addiction as well as one Lunasol counter.

Ok, I’ll stop yammering as well as you can delight in the barrage of photos I took of the displays:

These are the Rimmel wonderful Chocolat Eyes palettes that are an Oriental exclusive. I debated about getting one however they expense close to $20 CAD. even if they are chocolate scented as well as made in Japan, I couldn’t validate it.
We understand it as Muji, however its full name is really Mujirushi. I like the clean minimalistic look of their screens as well as makeup packaging.
Closer look at Muji makeup.
Wall of sunscreen!
Excel brand by Sana.
Daiso, house of the very best makeup sponge cleaner! as well as only ¥100
Daiso makeup.

The unique yellow packaging of Oshima Tsubaki Camellia Oil – besides the oil, they likewise offer haircare as well as body care.
The prominent Rohto Hada Labo Gokujun Hyaluronic Lotion.

Coffret D’or – I never did get anything from this brand. nothing truly caught my eye.

This looks just like a Revlon screen in Canada.

Wall of sheet masks.
More sheet masks. I was lured to get one of those Barbie ones.

Essie, OPI as well as color Club were offered there, however at marked up prices. ¥1500 = $18.50 CAD

MAQuillAGE counter

I didn’t get any type of counter photos of the screens at RMK, addiction or Jill Stuart, unfortunately. many stores as well as shopping centers really have indications specifying no photographs, as well as I assumption I felt like obeying the guidelines at those specific counters.

So those were my observations with Japanese makeup shopping. אני באמת שמח למצוא מותגים חדשים, כמו גם חנויות גם אם לפעמים זה היה מדהים! אם יש לך כל סוג של שאלות, להרגיש חופשי לחלוטין לשאול את ההערות!

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

לחץ לדוא”ל זה לחבר (נפתח בחלון חדש)
לחץ כדי לשתף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

לחץ כדי לשתף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
לחץ כדי לשתף בטמבלר (נפתח בחלון חדש)

לחץ כדי לשתף ב- Reddit (נפתח בחלון חדש)

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

יפן איפור קניית הרשמה אתה יכול לדעת, אני עוזב בקרוב עבור 2 בשבוע המילוט ליפן! אתה גברים אפילו לא יכול אפילו לדמיין את ההנאה של הכנת רישום קנייה עבור יפן פריקין! : D: o לפני הקוסמטיקה הקוריאנית לקח את העולם בסערה, האיפור היפני היה משחק איפור מזרחי העיקרי בעיר. אני…
16 במאי, 2016in “יופי”

איפור יפנית לגרור! ללא שם: כן, אתה כבר ממתין על זה, לא היית! : P באופן אישי, לא האמנתי שאני הולך לגמרי עם קניות איפור. ראשית, הייתי מודאגת מאוד משוטטת בטוקיו בלילה לבדי ללכת לקניות. למה הייתי צריך ללכת לקנות בערבים היה בגלל …
יוני 17, 2016in “יופי”

לא יופי יפן הובלה היא קצת לזרוק בחזרה ביום חמישי. זה היה כמעט חודשיים כי חזרתי מיפן! הנה כמה סיביות לא יופי שבחרתי מיפן. לא עשיתי הרבה בגדים לקנות ביפן. לא היה שם עומס שלא יכולתי להגיע ממש כאן בבית. למרות שאני…
28 יולי, 2016in “מלאכת יד”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *