ה- Mac Wash & אבקת אוסף יבש מסמיקה לבנים פריך ואת הירך

שני Mac לשטוף אוסף אבקה יבש מסמיק היפות ובלבנים חדים ($ 24.50 כל אחד)
אני שומר את זה מהר הפעם עם התמוטטות קצרה של שתי הסמלים אבקה בקרוב- to-to-the mac לשטוף אוסף יבש (מאי 14 באינטרנט, 21 במאי בחנויות ו דלפקים).

ראשית, נניח “היי!” כדי הירך (אז נסתכל על לבנים חדים).

פרסומת

אבקת היפיקות

Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק בהצורה, $ 24.50
סיכום תמציתי שני משפט? היפיבות היא אבקת אלמוגים חמה, אפרסקית, סומק עם סיום סאטן, שיכול היה כמעט לעבור על מט. למעשה, זה טיפל אותי במבט ראשון, אבל אז התקרבתי על זה וראיתי חלקיקי פירסנט פטיט.

מפרט טכני? אני בסדר עם שכבה אחת של אבקה פיגמנט זו, שנמשכת שבע או שמונה שעות על שלי לפעמים / מקומות יבשים, לפעמים / מקומות שילוב שמנוני לחיים. נהדר בעצמו, זה דיום חם! – פנומנל מעורבב עם ברונזה (ועוד הרבה יותר על זה בשנייה).

האם נפגשנו בעבר? למה, כן, יש לנו. בדוק פעמיים את אוסף ה- Mac שלך, כי היציון ביצע במקום זה לפני. אתה יכול להיזכר בו (2008 של FAFI או 2010 של Mac לחוף.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

למי זה יעבוד טוב? יפהפיות ברונזה (וברונים) נמצאים במזל נוסף. היפירות נראית בהירה, אבל לא מודגש מדי, על העור שלי NC42. אם אתה מצית lass, עם זאת, אתה עדיין יכול ליהנות עם היפיבות. נסה לערבב קצת עם ברונזה, ולאחר מכן החלים כי שיקוי אבקה על הלחיים שלך. הברונזר יהיה הטון את הבהירות קצת, בונוס! – יכול לחסוך לך קצת זמן, כי אז לא היית צריך להחיל סומק ברונזה בנפרד (בהנחה שאתה עושה).

זה אחד של כל הזמנים שלי האהוב עליך לצאת לטריקים, ואני באמת חושב שזה לוקח את הסומק הזה לשלב הבא של ness ללא מאמץ, לא משנה מה צליל העור שלך.

איך אני מרגישה לגבי היציון? אני מרגיש טוב. אני מרגישה טוב על היציפות. אני חושב שזה מאוד מחמיא וטבעי, במיוחד כאשר שכבת או מעורבת עם ברונזה. אני שמח לראות את זה עושה ביצועים הדרן ב Mac לשטוף ויבש.

Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק בהריכות על העור שלי NC42

Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק ב היפי

אבקת אבקת אבקת

Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק ב חלבון חדים, $ 24.50
סיכום סיכום אחד תמציתי אחד? לבנים פריך הוא מנדרינה מתוחכמת, חיוורת, עם פנינה מוזהבת.

מפרט טכני? הכוח עשוי או לא יכול להיות חזק זה, אבל רמת הפנינה בהחלט גבוהה. אתה לא יכול להיות מסוגל לספר מתוך דוגמית, אבל קשה להחמיץ על הלחיים שלך פעם זה כבר מעורבב. דינמי, מעניין לסיים סוג של מזכיר לי את הסיום של אבקת Mac קסם. באשר ללבוש זמן, אני מקבל בערך שש או שבע שעות.

האם נפגשנו בעבר? בערך. לבנים חדים נראים כמו אור אפרסק אור משם להסמיק מ היי, מלח! לי, למעט בכמויות גדולות של פרל הזהב. זה לא אותו צבע. זה קצת שונה.

למי זה יעבוד טוב? Lasses מצית, בטוח, במיוחד אלה עם נימות חמות בעור שלהם, שגם לקרות גם כדי לאהוב מסמיקי שימור.

איך אני מרגיש לגבי לבנים חדים? בשבילי, אני מרגיש פושר על זה … אני צריך שכבות לוטה כדי לפטר אותו על העור שלי, אבל אבל הפנינה בשפע מדי עבור הנקבוביות שלי וקווים עדינים.

ללא שם: אחד הוא טבק מאתגר … ללא שם: זה לא כל כך קל שזה נראה גיר או משהו, אבל אני מרגיש כאילו זה יכול להיות חיוור מדי עבור Maiden האיפור הזה כדי לשלוף. אני בטח לא יהיה להגיע אליו לעתים קרובות, אלא אם כן אני מערבב אותו עם משהו הרבה יותר אינטנסיבי, כמו ירכות.

אני אוהב איך זה תערובות, אם כי. זה חלק יותר מאשר בלדה טובה.

Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק לבנים חדים על העור שלי NC42
Mac לשטוף אוסף יבש אבקה להסמיק לבנים פריך
מתי היתה הפעם האחרונה שהיה לך פיצה קפואה?

במקום זאת, מתי היתה הפעם האחרונה שהיה לך פיצה קפואה טובה? כי סוחר ג ‘ו יש כמה friggin “פיצה טעים epical margherita. אתה חייב לנסות אותם. הם רק $ 4.99 כל אחד!

אני עושה אחד הכי טוב עכשיו. הוספתי כמה פרוסות עגבניות נוספות בזיליקום בצד אחד בשבילי ופרוסות פפרוני בצד השני עבור אל רכזת.

סלט האיטלקי של ארץ של TJ עגלו את הארוחה.

יאם!

פרסומת

אני מקווה שיש לך לילה טוב. אגב, אחיינו הטאבי שלך אומר “מרט”.

מכור ידידותי לשכונה שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *