מגזין איפור מבט: מינימליסטי נוצץ סגול לחתוך עם גדול, גבות bushy

doopdadoo, עסקים כרגיל סביב …
אני שמח שסיפקתי את זה נראה לנסות, למרות שאני לא מאמין שאני נראה כמעט נהדר כמו האישה שאני מבוסס על זה מגזין ניילון …

ההשראה המקורית
ברצינות, אני נראה כאילו אני פשוט גדל זוג שני של גבות, lol! – סגול גלגול נוצץ הגבות נוצצות. אשר מקסים בדרך שלהם, נכון? אולי?

פרסומת

שלום, נצנצים
אז זה מה שהגעתי עם המראה הראשון שלי מבוסס על הסימניות, כמו גם פוסט- it הערות עשיתי באותם מגזינים לפני כמה ימים. אני מספק לעצמי 30 ימים כדי ליצור מחדש נראה שונה כי הם מחוץ לאזור הנוחות שלי, כמו גם זה היה אחד ניילון עם נוצץ מינימליסטי סגול לחתוך.

לפני שהתחלתי, ביליתי כמה דקות מוצקות רק מסתכלים בזהירות על המודל, כמו גם כאן הם הדברים שקפצו אלי (מלבד חותך סגול שלה) …

גבותיה הגדולות והחזקות, שנראות דחפו, כמו גם כלפי פנים, שם השערות הן סופר מופרדות, כמו גם מוגדרת.

עורה, שנראה קצת. יש כמה דירוג פעולה המשקף את מרכז מצחה, אפה, כמו גם מתחת לעיניה, אבל זה לא הדגשה אינטנסיבית.

כביסה של צבע עירום על המכסים שלה. זה נראה כאילו יש גם קו סופר רזה חום לינר לאורך קו הריסים העליון שלה.

שפתיה. אני שואל אם זה צבע השפתיים הטבעי שלה. אם זה, ברווז מזל! זה יפה. זה נראה כאילו היא עשויה להיות באמצעות ציד ימין מואר מאז זה לא נראה כמו שמנת או מבריק או כבד או מט. אני מנחש שזה משולבת שפתון שפתיים.

עם הדברים האלה בראש, השתלבתי עם איפור שלי, כמו גם עלה עם זה נוצץ, נוצץ לחתוך לקמט.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

ראשית, התחלתי על ידי סוג של מיפוי החוצה את הצורה של הקמט לחתוך (A.K.A. מערך השני נוצץ שלי של גבות) על המכסים שלי עם מטרופולין ריקבון מתכת כבד שיין אייליינר ב metalhead, שהוא אניה סגול סגול נוזלי, כאשר היה לי כמות גדולה של זה, אני טבל שלי nars מועדף # 47 זווית נקי לתוך צל סגול שיין מן המטרופולין ריקבון moondust palette, רטוב זה עם מהווים עבור אי פעם ערפל & תיקון כדי להגביר את נצנצים, כמו גם לחץ על זה למעלה של אניה שיין.

עשיתי את זה כמה פעמים עד שקיבלתי את הקטיפה לחתוך את זה מבריק, נוצץ כמו גם אינטנסיבי.

עבור הגבות הגדולות שלי, fluffy, מילאתי ​​אותם עם ההווה כמו o ‘החיים שלי Brow, Mac Brow פיסול עיפרון בעיפרון, כמו גם לאחר מכן ניצל טונות סירה של תועלת להסיר ג’ ל כדי לדחוף כמו גם להכות אותם , במיוחד בחזית.

אני מתכוון, עשיתי כמה שיכולתי … גבירות המודל מדהימות! שלי לא נראה מלא, אבל ניסיתי.

לאחר מכן, על העור שלי, כדי לקבל את זה dewiness, אני מנצל Mac machmaster גוון מודיעין קומפקט (צל שלי הוא 4.0), וזה קרם כריות של Mac קומפקטית. זה הגנה בינונית, כמו גם יש לסיים סאטיני.

לאחר מכן, אני מגדיר את זה עם קליניק מאירה אבקה זוהר הזהב, שהוא עסקה כל אחת עם אבקת הדגשה עם גימור פניני.

בשלב זה, אני עדיין רצוי יותר ברק על אזורים ספציפיים (מתחת לעיניים, על האף שלי, כמו גם באמצע המצח שלי), אז טפח קצת של LMS יופי Luminizer, על אלה קרם פנינה, על אלה אותם אזורים.

יה יודע, רק בוהה לחלל, להסתכל cray …
אני בשורה שלי שפתיים, כמו גם מילאו אותם עם רוזי עירום מטרופולין ריקבון 24/7 עיפרון שפתיים מאניה, ואז עקף אותו עם chapstick, של כל הדברים, lol! Chapstick הכולל רטיבות הידרציה + גוון ב סמוק אלמוגים.

הרגשתי משוגע בהחלט כשסיימתי, אבל אני שמח שסיפקתי את זה לנסות. זה היה כיף! אז מה אם אני הופיע כאילו אני גדלתי זוג שני של גבות סגולות. זה איפור. אתה תמיד יכול לשכב אותו, נכון?

הו זה? ללא שם: זהו רק סדרה השנייה שלי של גבות … כן, נולדתי איתם.
יש לי כמה הערות מצוינות הערות אתמול על עושה קושי איפור קבוצתי (ללא לחץ – רק רק בשביל הכיף, כמו גם אולי נגלה משהו באותו זמן), כמו גם אני רוצה לקבל את דעתך. איך בדיוק קושי קושי? אני לא מבין אם יש לך חשבון Instagram (הנה שלי), אבל אם אתה עושה, אני יכול להתחיל על ידי פרסום אחד נראה בשבוע, כמו גם אולי אתה יכול ליצור מחדש את המראה? אנחנו יכולים כולם לנצל את אותו #hashtag אותו כדי להבטיח שאנחנו יכולים לגלות אחד את השני, כמו גם לספק זה לזה עידוד כמו גם תמיכה.

פרסומת

זה יהיה כיף! כמו גם קל! תן לי להבין אם אתה מעוניין.

מכור ליופי הקהילה הידידותית שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *