למעלה 3 סרטי חג מועדף

אני מרגיש כאילו אני צריך לפחות סרט אחד ההיכר ברשימה זו, או אולי אפילו מסורתי כמו שזה חיים נפלאים, אבל אתה מבין מה? אלה הם שלושה סרטי חג שאני יכול לצפות, כמו גם מעל, כמו גם שוב, כמו גם אני לא מתנצל כמו כולם.

1. רעש המוסיקה

בחלק העליון של הרישום הוא רעש של מוסיקה. אני מנסה לראות את זה כל שנה, אבל אני לא תמיד מקבל מאז זה כל כך הרבה זמן – כמעט שלוש שעות (!) – אבל כשהייתי ילד, כל חג המולד זה היה סרט חג חיוני בבית שלנו. אני מזהה שזה לא קפיצי חג המולד מסורתית, אבל בשבילי, כי תמיד התבוננו בזה על החגים, זה תמיד יהיה סרט החג האולטימטיבי. אני אוהב את המוזיקה, כמו הנוף, כמו משחק, כמו גם מה לגבי זה, כמו גם החלום שלי הוא יום אחד ללכת כמו גם לראות את כל המקומות שבהם הסרט צולם. אני רוצה במיוחד ללכת לביתן שבו קופץ לייזל מן הספסל כדי לספסל ולכן אני יכול לקפוץ על פני הספסלים, גם (הערה צדדית: הנה סיפור עם כל עסקה גדולה של עובדות כיף על סצינה זו).

פרסומת

2. כמו בעצם

רק הסתכלתי על זה ביום השני עבור זמן Umpteenth, כמו גם זה תמיד משעשע אותי לא בדיוק איך הבחור מצלמת וידאו הוא שריף ריק גריימס מן המתים המתים. הסרט הזה יש הכל! יש לו כמה שורות הסיפור, המוזיקה, הגבינה, הרגעים המאושרים, הרגעים המכרזים, את רגעי הצחוק. אני יכול לראות את זה עוד פעם אחת לפני חג המולד, חה חה! אה, כמו גם אם אתה צופה בו, להישאר סביב ההיסטוריה של האשראי מאז יש קלי Clarkson Tune בסוף שנקרא הקושי כמו הוא שם היא נראית בדיוק כמו מריה צעירה.

3. שדון

ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: האם) (כמו במותג היופי, חה!).

ללא שם: אדם, יהיה ferrell רק לפצח אותי. אני אפילו לא יכול להסתכל על העסקה שלו בלי לצחוק! זה סרט חג המולד תמיד מעמיד אותי במצב רוח גדול, כמו גם אני אוהב בדיוק כמה נפלא כמו חף מפשע זה.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

מה איתך? מה הם החג המועדף שלך?

פרסומת

מכור ליופי הקהילה הידידותית שלך,

קארן

נ.ב. בסדר, בסדר, אתה מבין שאני לא יכול לעצור רק שלושה. אני לא יכול לקבל קצת נשים עם ריידר וינונה, כמו גם כריסטיאן Bale ברשימה זו!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *