כמה של אגרוף עושה סבון & התהילה לבעוט לתוך חבילת לוח נייטרלי?

אני רוצה לבעוט אותו עם צללים אלה סבון & תהילה.
ישנם תשעה shimmers ו מאט ב 20 $ בעיטה לתוך צללית נייטרלית eyeshadow על ידי סבון ותהילה, אשר “בעיטות” הם קרובים יותר קל ברזים מלכה קווין מקהלה בעיטות גבוהות.

לוח זה יש הרבה דברים הולך על זה, כולל בורה של גוונים מגניב כל יום. למעשה, הצלילים הקרירים הם למה רציתי לנסות את זה.

פרסומת

ראשית, אם כי, לפני שאנחנו מגיעים לזה … סבון & תהילה עושה איפור עכשיו? מי ידע??

אני חושב שזה פיתוח יחסית לאחרונה, אבל כן, הם עברו מעבר לתחום של מוצרי הגוף ועכשיו יש קו איפור מקיף למדי, עם הרבה מוצרי שפתיים (כל כך הרבה שפתונים!), מזלה של קרן אבקת פנים, הדגשים ( כמובן), מסמיק ואפילו כמה לוחות eyeshadow. לבעוט לתוך נייטרלי הוא אחד מהם.

דוגמת לי אותו!
רוב הצללים של הצבעים של 10 פאן רזה מגניב, אז אם אתה אוהב את הנייטרלים שלך עם נשיקה של אפור מגניב או taupe, זה יכול להיות לוח עבורך. ללא שם: לאחר busting אותו כמה פעמים, אם כי, בסך הכל … ללא שם: אני חושב כי לוח זה יכול למעשה להיות מגניב מדי בשבילי.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

ללא שם: אני לא יודע … ללא שם: אני לא בטוח איך אני מרגיש לגבי גוונים אפור מגניב. משהו על כך לא יושב איתי. בדרך כלל, אני אוהב את הניגוד של צללים מגניבים על עור חם, אבל במקרה זה אני מרגיש כאילו זה קצת צרחה.

נו טוב. אני מניח שאתה לא יכול לנצח אותם כל, קארן (אם כי #makeuphoarder בי באמת רוצה!).

אני לובשת חשוף בקיצוץ שלי, ורוד-א-מעט על העפעפיים הפנימיים שלי, עכברים-טרו בקורר החיצוני ובספוקסטאר על קו הריסים שלי.

אבל רק בגלל הצבעים לא באמת עובד בשבילי לא אומר שאני לא חושב לבעוט לתוך נייטרלי הוא לוח טוב למראה כל יום. אם אתה לובש את הצללים האלה על גבי פריימר חסר צבע כמו nars pro-prime, בעיטות שלך יהיה jaunty.

אכפת לך, הם לא יהיו בסגנון רוקט גבוה בעיטות, אבל לפעמים רך הוא מה שאתה רוצה ביום חול.

ללא שם: כן, אתה עדיין יכול למשוך את יום שבת לילה הדרמה עם אלה מדי, אבל זה ייקח הרבה עבודה. יהיה עליך להכין על ידי החלת צל קרם מתחת הראשון, ולאחר מכן להחיל את הצללים עם מברשת רטוב כדי להגביר את הפיגמנט. לאחר מכן, אם אתה באמת רוצה ללכת מודגש, תצטרך להחיל כמה שכבות.

ישנם לוחות אחרים שם בחוץ עם גוונים דומים כי להקל על לעשות משהו דרמטי באותו נקודות מחיר או נמוך, כמו צבע L’Oreal Riche La Palette עירום 2, שהוא $ 19.99, או אפילו העיר maybelline minis palette בצמרר בראנץ ‘נייטרלים, שהוא $ 9.99.

אבל לפעמים, דרמה היא לא מה שאתה רוצה.

לבעוט לתוך נייטרלי היא עסקה טובה למדי, ואת הצללים שלה קל לתערובת. יש גם נפילה קטנה מאוד (הביצועים מזכירים לי את Lorac), ואתה אפילו מקבל גוון מעבר מט גדול. זה טאופה צוננת, וזה מתערבב כמו חלום.

פרסומת

אני ממליץ על לוח זה עבור גבירותיי ו gents מחפש לוח עין כל יום כל יום מגניב מאוד עם צללים קצת טהור ועיצוב חזק אפור / taupe. זה כרגע kickin ‘זה בלעדי בחנויות Ulta ימינה מיאו.

שכונה ידידותית שלך מכור יופי,

קארן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *