זרקור המוצר: Oribe Styler חינם גמיש להחזיק שיער שיער

אני לא אוהב cowlicks, אבל cowlicks אוהב אותי. [הכנס בכי פנים Emojis אידיאלי כאן?] המצב שלי cowlick היה כמעט סובלני לפני שהתחלתי לגדול את האפור שלי, אבל עכשיו זה ברמה הבאה התראה כתום!

זה המרקם של השערות האפורות, בנאדם. הם חוץ מאשר השערות הלא אפורות שלי, ואת החלקים הקצרים, הקצר, במיוחד, במיוחד השערות אידיאלי smack dab באמצע השיער שלי במרכז החלק שלי.

פרסומת

אם אני משאיר אותם להיות, אני נראה כאילו אני להיות מתחדשת קלות … מסיבה זו Oribe Styler ללא תשלום בעבודה שיער.

יקר כפי שהוא [$ 42 עבור 9-oz. בקבוק, OMG!], אני אוהב את הדברים האלה. אני כבר באי פעם בהתחשב בכך שאני מרוסס על חצי יכול על המפץ שלי עבור ניצחון לחמניות שעשיתי עבור ליל כל הקדושים. הלחמניות נשארו לשים ולא היו פריך, ואתה מכיר אותי כאשר הוא נוגע לשיער פריך (לא מאוורר). כשלקחתי את שערי באותו לילה לפני השינה, גם אחרי כל השיער הזה, הצלחתי להריץ מברשת דרכו בלי כל פתיתים או מושכים.

אשר רד.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

מה לוקח את הדברים האלה מ “נחמד” ל “חייב להיות” בשבילי הוא כמה טוב הוא מטפל cowlicks משוגע ואת אלה של שיער אפור עזה. זה tames אותם בקלות, ואני משתמש בו מדי יום כחלק השגרה שלי. אני אוהב את השיער שלי עדיין יכול להסתובב עם זה ולא נראה lacquered למקום כמו קסדה.

זה קופא את השיער שלך במקום אבל לא עושה את זה נוקשה. השיער שלך גם לא נראה מבריק מדי ו “לעשות”, תודה לסיים סאטן, שאני גם אוהב.

הנה איך אני עובד בזה: כשאני מסיים מתפתל או צמה או מה שאני עושה בכל יום נתון, אני כמעט תמיד יש כתר או cowlicks מטורף בולטות לאורך השיער שלי ובצוף שלי, אז אני מרסס שכבת יפה של סטיילר חינם ישירות על גבי, ואז עדינות אותם עם מסרק שיניים בסדר מיופי סאלי.

אם יש סיביות עזות עמדות, אני אחזור על התהליך עד שדחדלתי הכול למקומו.

ב $ 42, Oribe Styler חינם הוא Redonk Brownk Splurge, אבל זה יכול להיות שווה את זה אם אתה מנוגע על ידי cowlicks … למשהו הרבה יותר במחיר סביר, אני גם כמו 15 $ l’oréal elnett, אשר יש להחזיק גמיש דומה סיים.

רכיבים
Oribe חתימה מורכבת (אבטיח, Lychee ו Edelweiss פרחים תמציות) מגן על השיער מן הלחץ החמצוני, צילום והידרדרות של הקראטין הטבעי, כל מה שהגנה מפני ייבוש, מזיק וצבע דליל ההשפעות של האלמנטים.

תערובת פולימר גמיש נותן סטיילינג אור להחזיק עם לסיים סאטן, סאטן.

תמצית שורש ג’ינסנג מונע שבירה על ידי קידום שיער בריא.

KUKUI שמן זרעים לחות ומספקת מחסום מגן נגד לחצים סביבתיים ונזק רדיקלי חינם.

שמן כותנה הידרוגני מחזק ומקדמת גמישות תוך הוספת רכות לכל גדיל.

יש כל כך הרבה גירסאות שונות של אלנט, אבל אני אוהב את החזקה חזקה תוספת hairspray הטוב ביותר כי הגרסה מבושמת מזכיר לי את סבתא שלי נתן לי ילד.

זה לא מדויק dupe, ואני אוהב Oribe חינם Styler של גמיש להחזיק טוב יותר, אבל זה עדיין די טוב, ואתה יכול למצוא אותו במרחקים רבים.

פרסומת

מכור לערער את השכונה הידידותית שלך,

קארן

נ.ב. מקווה שהיה לך יום שלישי שמח. ?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *