יום שבת גלישה: 2 דצמבר, 2017

תן לי לספר לך; לא חיית עד שתטיל פעוט אל הבלט. זוהי חוויה, חחח! לקחתי קונור לראות את האגוזים אתמול, לשים על ידי חברת בלט מקומית כאן התקשר לבלט סטייפלטון, והם עשו הופעה להורים ולילדים צעירים.

מבחינה טכנית, זה היה חזרות שמלה, אבל זה היה פתוח לכולם – אפילו תינוקות! הילדים הגיעו להתענג על הבלט ויכולים לערבב ולקבל את התכווף שלהם אם הם צריכים.

פרסומת

זה היה מגניב. יש לי זיכרונות רבים כל כך של המוסיקה והריקוד מפי מפצח האגוזים כשגדלתי. היה לי שיא אהוב מאוד (כן) וספר, ואני הלכתי לראות את הבלט כמה פעמים.

חזרה להקת בית הספר התיכון, שיחקתי חלקים של המוסיקה כאשר עשינו בחר קטעים שנה אחת. היצירה האהובה עלי, דרך אגב, היא הריקוד של פיות שזיף הסוכר, כי יש לו את החלקים הטובים ביותר של חליל.

ללא שם: אני חושב קונור שמח בו … קשה לומר … ללא שם: היא לא רציתי לשבת על הברכיים שלי, אשר אני מניח שזה לא הפתעה עצומה, כי היא ילד אנרגיה גבוהה עם סדר היום שלה.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

היא מופרת ושאוויקר, אבל היינו ברציפות לעבר הזכות הקדמית, עם כשלושה מושבים בינינו לבין המשפחה הבאה, ולכן היה לה מקום לחריץ.

כשהאורות הבית עלו והמסך עלה, אמרה, “וואו!” ואז, כשהרקדנים התחילו לבעוט ולטוס באוויר, היא בחרה שהיא רוצה להשתתף בביצועים, ולכן היא התחילה להתפתל במעבר ובועטת רגליה. זה היה די הרפתקה!

בסופו של דבר היינו עוזבים במהלך הפסקה כי זה היה זמן תנומה, והיא היתה מקבלת cranky. אבל זה היה כיף. אני רוצה לעשות את זה מסורת חדשה עבור שנינו.

אז, לא היה לי הרבה זמן להתכונן לפני שעזבנו לתיאטרון. למעשה, הייתי ממש שתי שניות לשים על האיפור שלי …

בסדר, אולי זה היה קצת יותר מזה, אבל לא הרבה.

בכל מקרה, אני תמיד חותך אותו קרוב, אבל לאחרונה אני כבר חותך את זה באמת קרוב.

בדרך כלל, כאשר יש לי רק 10 דקות בערך כדי לצאת מהבית, אני לא אנסה אניה כנפיים, אבל עשיתי את זה אתמול. אתה יכול לגמרי לעשות את זה אם יש לך מברשת אניה זווית צללית שחורה.

הטריק הוא לטעון רק את ההצעה של מברשת אניה. אם אתה עושה את זה, אתה מקבל הרבה יותר שליטה על המקום שבו הצל הולך, ואם אתה במקרה לעשות טעות, קל להתאים כי זה רק צל.

השתמשתי מאט שחור אבקה Mac פחמן Eyeshadow ו- Mac 263, שהוא מברשת הזווית הקטנה שלהם.

אני חושב שזה הרבה יותר טוב מאשר 266 אם יש לך מקום מכסה מוגבל כי זה דק יותר מאשר 263 הרבה יותר פשוט לשלוט.

על הקסם הזה … הנה כמה סיפורים (כמה קסם הקשורים, כמה לא) כי תפס את העין שלי השבוע.

האם נצנוץ בסופו של דבר להיות שריד של העבר? מדענים קוראים לאיסור על נצנצים במאמץ לשמור על החיים הימיים, ואת האיסורים microplastic יכול בקרוב לכלול נצנצים המשמשים lotions, קוסמטיקה ועוד.

העבודה יכולה להיות חלק מרכזי של הזהות שלך. הסכנה נותנת לו להגדיר מי אתה. הנה איך להתנתק מבחינה רגשית מהעבודה שלך.

האביזרים המטורפים לצלם זה שהוציא תמונה גבוהה צילום צילום בחנות חומרה מגה.

פול & ג ‘ו האביב 2018 (!) אוסף הוא paws-tivated purr- fect בגלל – ניחשתם! – חתולים. הרבה חתולים. הציפורן הירוק נראה כמו פולנית די מגניב.

מומחים ספא מציעים את ההצעות שלהם לעור זוהר, וחלק ממני מקווה 120 דקות עיסוי רקמות עמוק הוא איפשהו ברשימה.

יופי stocking רעיונות עבור אלה ברשימה שלך טוב.

מתנות עבור מכור לטיפול בעור בחיים שלך … או, מתנות לעצמך, אתה טיפוח העור Junkie, אתה. כך או כך, הכל טוב!

אם כבר מדברים על טיפוח העור, הגאון האלגניסטי קולגן נוזלי צפוי להתחיל להציג תוצאות לילה. לחתום לי כי אין לי זמן לבזבז, יו!

החגים הם מקווים זמן מרוצה, אבל במקרים מסוימים אנשים עוברים דברים מאתגרים הפעם של השנה. here are four mistakes we often make when comforting friends over the holidays.

יש לך מנוחה טובה של היום שלך, בסדר? אני מקווה שתמצא איזון טוב בין להיות פרודוקטיבי למצוא זמן להירגע לפני השמש יורדת.

פרסומת

מכור ידידותי לשכונה שלך,

קארן

נ.ב. האם יש לך את העץ שלך עדיין? We’re thinking of getting ours this weekend… So excited!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *