אימפריה ריקבון עירוני אייליינר הוא פנינה קסומה- Jewel-Toned

קצת נצרך עם אימפריית decay metropolitan
אם אתה אוהב את kapow! של אייליינר שחור אבל בדרך כלל gravitate כלפי גוונים במתגלר כמו אפור פחם, כמו גם חום, מאוד קודם כל, שלום, אנחנו איפור תאומים? שנית, לבדוק את המטרופולין Decay של 24/7 גלישה על עיפרון באימפריה ($ 22), סגול חצילים תכשיט. לכאורה, זה לא קסום … אבל אני לא כל כך בטוח לגבי זה.

נופל על כנפיים סגולות
בכל פעם שאני רוצה קצת עשן רציני, האימפריה מרכך לתוך שיפוע מעורפל, מדהים … זה גם הוכחה כתם כאשר הוא קובע, כמו גם נשאר לשים על lash כמו גם קווי מים. אתה יכול גם לנצל את הנוסחה super חלקה כדי לצייר כנפיים חדות או עקבות את קווי הריסים שלך עם פסים מיני מיני.

פרסומת

דרמה סגולה מאופקת
בהתאם לתאורה, לפעמים זה נראה מט, כמו גם לפעמים יש רמז של שימר.

קסם, אני אומר לך!

האימפריה היא מתקן לטווח ארוך בהרכב של UD. זה יכול להיות eyeliner המועדף החדש שלך ליפול? ?

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

בנות בלרינה

כי רוזי היא הילד הצעיר שלי. ? בכל מקרה, קונור לוקח מקוון זום בלט בכיתה בימי רביעי, כמו גם ברור רוזי החליטה שהיא בלרינה מדי.

היא מפנות את טורבי שלה באמצע הרצפה, כמו גם שעונים קונור לקפוץ מעליה, כמו גם לסובב סביב. זה הדבר הכי מצחיק מאז רוזי פשוט כל כך צמרמורת על זה. מעולם לא ראיתי חתול כל כך unbothered …

עכשיו מדריכיית הבלט של קונור, כמו גם את הנשים השנייות של שתי ניצוצות לקמעות של רוזי בכיתה. ללא שם: אני פיתה כדי לקבל אותה קצת טוטו בלט קיטי משלה!

אני רץ למקד כמה לתפוס כמה מוצרים ליל כל הקדושים של הרגע האחרון מאז זה הולך להיות מאוד ליל כל הקדושים “סביב החלקים האלה השנה.

זוכרים את הדברים המשוגעים שעשינו, כמו ללכת למסיבות ליל כל הקדושים?
ואת הפארקים?!
מאז אף אחד לא באמת טריק או טיפול בעיר שלנו השנה, אנחנו לוקחים coywolf כדי תיקון דלעת על ליל כל הקדושים, כמו גם אז אנחנו הולכים לגלף ג ‘ק- o- פנסים אחר הצהריים. אני גם הולך לנסות לעשות סוכריות ליל כל הקדושים לחפש אותה (Kinda כמו לצוד ביצה פסחא) במעגל קצת שלנו, אם אני למשוך אותו.

פרסומת

מה אתה זומם? אני מקווה שהכל בסדר.

מכור ליופי הקהילה הידידותית שלך,

קארן

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *